تفاهم نامه

توضیحات و مقدمه

توضیحات و مقدمه

در جهت هم‌افزایی و آبادانی کشور، همزمان با رویداد آباد ایران، بر آن شدیم تا با حمایت سازمان ها و شرکت های محرومیت زدا و فعال در حوزه آبادانی کشور، به سبب ایجاد تفاهم نامه، به این امر صحه گزاری کرده و در آینده ای نه چندان دور، در وحله اول، مدد جویان خویش فرما با قابلیت درآمد آفرینی داشته باشیم، و در وحله دوم سازمان ها و شرکت های مذکور، از این خدمت به خلق و سود مادی تجاری سازی محصولات حاصل دست مدد جویان، به آبادانی نقاط دیگر از این مرز و بوم بیاندیشد.

رابط کاربری هم‌افزایی

پرینتر سه بعدی سفال و سرامیک، در مقیاس های متفاوت نیمه صنعتی و صنعتی، جهت کمک به مددجویان جهت ایجاد آثار ارزشمند هنری، بدون محدودیت در هندسه و با مواد اولیه های متفاوت؛ به عنوان محصول شرکت دانش بنیان نوین ماهان هگمتانه به مشخصات زیر، در این تفاهم و پیمان، نقش ابزار دست مدد جویان را ایفا خواهد کرد.

مشخصات دستگاه

نیمه صنعتی

ابعاد دستگاه: 85 * 100 * 126 سانتی متر

ابعاد قابل پرینت: 50 * 50 * 95 سانتی متر

متراژ مورد نیاز نصب: 2.5 متر مربع

تعداد نازل: تک

قیمت: 120 میلیون تومان

مواد پرینت: انواع سفال، سرامیک و مواد اولیه های نیمه جامد خمیری

هندسه قابل پرینت: بدون محدودیت

فایل ورودی: Gcode و قابل تامین از سمت نوین ماهان

اجزاء اصلی: تجهیز تغذیه، خشک کن، ریل واگن، کابل چِین، موتور ها، مدار فرمان و…

اجزاء مصرفی: تسمه، نازل

رابط کاربری: ارتباط توسط فلش مموری یا رَم و راه اندازی آسان از طریق صفحه لمسی

سیستم حرکتی: بِستر ثابت و سه محور متحرک

بدنه و شاسی: آهن و آلومینیوم

بدنه و شاسی: آهن و آلومینیوم

کاربردهای خاص: سردیس، تندیس، قطعات دیر گداز صنعتی، کاشی های تزئینی خاص و…

توجیح طرح تفاهم

با توجه به گزارشات پیشین حاصل از درآمدزایی مشتریان محصول نوین ماهان، هندسه های خاص آثار حاصل دست هنرمندان و این دستگاه، در مسائل مادی و معنوی تمایز قابل توجهی نسبت به روش سنتی و کاملاً دستی ایجاد کرده که در رقم، تا ۴۰۰ درصد سود‌دهی در شبکه فروش های جزئی و مویرگی را به همراه داشته است. اما این موضوع نه تنها خدشه به ارزش کاری هنرمندان عزیز کشورمان وارد نکرده، بلکه به سبب اجتماع سنت و صنعت، آثار هنری و صنایع سفال و سرامیک ایران، فرصت بهتری و ارزش بیشتری جهت عرضه در بازار های خاورمیانه و جهانی یافته است.

کارکرد زمانی تجهیز

24 ساعته

نرخ ساخت آثار

بسته به هندسه قطعه از حداقل ۲ عدد در ساعت

تیراژ

از تک اثر تا سه اثر همزمان

فرآیند های پس پردازش مانند کوره و انواع روش های رنگ کاری، با توجه به گسترده بودن این نوع زمینه های کاری قابل تعیین بازه قیمتی نمی باشند. اما می توان گفت گونه های مختلفی از این فرآیند ها موجود است، که به تناسب از  زمان و هزینه صرف شده در این فرآیند ها بر روی آثار، در مقابل افزایش یا کاهش نسبی سود مادی آثار در وادی فروش و درآمد زایی را به دنبال دارد.

 

الزامات

پخت توسط کوره به روش های القایی و یا گازی در مقیاس کوره های خانگی تا صنعتی جهت افزایش استقامت آثار ، از الزامات قبل از فروش می باشد.

الحاقات و خلاقیت ها

رنگ لعابی، رنگ بادی و اسپری، مینا کاری، لعاب فلزات گرانبها و رگه های طلا، نقره و مس، ترکیب سنگ های ارزشمند همچون عقیق در تزئین و سایر فرآیند های که موجب افزایش سودآوری محصول و در نتیجه بازگشت سرمایه سریعترین خواهد شد.

بازگشت سرمایه

نقطه سر به سر سرمایه اولیه و سود تجاری سازی در شرایط و پارامتر های متنوع، متفاوت خواهد بود. اما می توان گفت با توجه به عایدی های مالی این زمینه فعالیت، که به سبب ظرفیت های ایران در زمینه صنایع دستی و تجاری سازی آنها در کشور های دیگر دارا می باشد، و تازه ظهور بودن این نوع فرآیند خلق آثار هنری نه تنها در ایران بلکه در جهان، روش های اشتغال و درآمد زایی کمی وجود دارد که بتوانند قابل رقابت در امر بازگشت سرمایه با این زمینه باشند.

خدمات نوین ماهان، پیوست به این پیمان

گارانتی یک ساله

خدمات پس از فروش پنج ساله

آموزش کامل کاربردی در قالب های حضوری و بر خط

ارائه خدمات در اولویت و ارجعیت با مددجویان

ارائه خدمات در اولویت و ارجعیت با مددجویان

امکان همکاری با جوانان و فرزندان مددجویان در امور پیچیده تر و کارآفرینی، علاوه بر سودآوری

الگو های همکاری از جانب نوین ماهان

الگوی اول

ایجاد طرح تسهیلاتی از سمت سازمان و شرکت ها، برای مشتریان و مددجویان جهت تسهیل در خرید محصول پرینتر سه بعدی سفال و سرامیک نوین ماهان

الگوی دوم

ایجاد شبکه فروش محصولات نوین ماهان هگمتانه، جهت دریافت و استفاده از میزان تعیین شده از سود در آبادانی کشور و کمک به محرومین

الگوی سوم

راه‌اندازی کارگاه های تولیدی آثار سفال و سرامیک، به کمک تجهیزات و خدمات نوین ماهان هگمتانه، جهت اشتغال زایی برای مددجویان عزیز

الگوی چهارم

راه اندازی کارگاه های تولیدی آثار سفال و سرامیک، به کمک تجهیزات و خدمات نوین ماهان هگمتانه، و تنها با پرداخت هزینه مواد اولیه ماشین آلات جهت مشارکت در سود تولید با این واحد

در جهت هم افزایی؛ به سوی آبادانی